Братська селищна рада
Братський район, Миколаївська область

Про реєстрацію кандидатів в депутати Братської селищної ради на місцевих виборх 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
         25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

Братська селищна територіальна виборча комісія Вознесенського району

Миколаївської області


     ПОСТАНОВА

  смт Братське


17.00

"25" вересня 2020 року № 7

                      Про  реєстрацію  кандидатів  в  депутати   Братської селищної   ради

                                        на місцевих виборх 25 жовтня 2020 року

 

      До  Братської селищної територіальної виборчої комісії   подали заяви та інші, визначені  статтею  220, частиною  другою статті 223  Виборчого кодексу України, документи для реєстрації  кандидатів  в  депутати  Братської селищної ради шляхом самовисування та за поданням організацій політичних партій:   - від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «Наш край» поступило  заяви від  21 кандидата ; - від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За Майбутнє» поступили заяви від  8 кандидатів - від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Всеукраїнське об»єднання « Батьківщина « поступили заяви від  8 кандидатів; -  від Миколаївської обласної організації політичної партії « Слуга  народу»   поступила заява  від одного кандидата  Мислицький Олександр Миколайович  по БВО № 7; -  від МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» поступили заяви від 21 кандидата; -  від Миколаївської регіональної організації політичної партії « Опозиційна платформа – за життя»  поступили заяви  від 18 кандидатів

    Розглянувши  вищевказані  документи,  їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України, керуючись  частиною 2 статті 223, статтями 218,220,222  Виборчого кодексу України, селищна  територіальна виборча комісія  постановляє:

     1. Зареєструвати  кандидатів в депутати  Братської селищної ради шляхом само висування  на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року :  Цимбал Катерину Василівну по БВО №4, Стеценко Миколу Миколайовича по БВО №3, Форостенко Ігоря Олександровича по БВО № 6, Герасименко Костянтина Геннадійович по БВО № 2,   Романів  Василя Васильовича по БВО № 4   Коваль Наталію Миколаївну по БВО №2,  Губанова Олександра Олександровича по БВО № 5,   Колесниченко Оксану Валентинівну по БВО № 1, Глаголенко Вікторію Іванівну по БВО №1,   Фабрикову Любов Миколаївну по БВО №3,   Юдова Віктора Миколайовича по БВО №5,  Рябову Тетяну Петрівну по БВО №3,

     2. Зареєструвати  кандидатів  в депутати  Братської селищної ради від організації партій   на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року   - від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «Наш край»   21 кандидата : Шенкевича Сергія Миколайовича по БВО № 1, Петренко Олену Володимирівну по БВО № 1,,Кучерюк Ольгу Віталіївну по БВО № 1, Медведенко Тетяну Вікторівну по БВО № 1, Козакевич Олександра Вікторовича по БВО №2, Пигину Віктора Васильовича по БВО № 2, Онищенка Олега Анатолійовича  по БВО №3,  Барановську Ганну Сергіївну по БВО № 3, Кришку Віктора Семеновича по БВО № 3, Різніченко Євгенія Степановича по БВО № 3, Буберенко Олену Олександрівну по БВО № 2, Паладія Леоніда Леонтійовича по БВО № 4, Давидович Олену Леонтіївну по БВО № 4, Шенкевич Анжелу Дмитрівну по БВО № 5, Москаленка Артема Сергійовича по БВО № 5, Спащенко Олену Миколаївну по БВО № 5, Безклубого Миколу Юрійовича по БВО № 6, Онищенко Юрія  Миколайовича  по БВО № 6, Шевченка Романа Івановича  по БВО № 7, Левченка  Руслана  Миколайовича по БВО № 7; Манжос Ліану Сергіївну по БВО №7;

- від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За Майбутнє»   8 кандидатів : Кузіну Ольгу Олександрівну  по БВО № 1, Височанську Тетяну Володимирівну  по БВО № 1, Мерікова Геннадія Леонідовича  по БВО № 3, Штогрін Людмилу Миколаївну по БВО № 3 Долженка Івана  Івановича по БВО № 3, Мерікову Наталію Григорівну  по БВО № 2, Грохович Олександра Вікторовича по БВО № 2, Вовненко Майю  Іванівну по БВО № 7;

- від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Всеукраїнське об»єднання « Батьківщина «  від  8 кандидатів  : Закомірну Наталю Миколаївну  по БВО № 1, Манжос Геннадія Миколайовича  по БВО № 1, Галстян Гагіка Бегейовича  по БВО № 2, Бобріцького Романа Олександровича по БВО № 3, Новік Ольгу Анатоліївну по БВО № 3, Пастушенко Вікторію Миколаївну по БВО №4,Гераскіну Світлану Іванівну по БВО№5 ,Свердленко Світлану Миколаївну по БВО № 7;

- від Миколаївської обласної організації політичної партії « Слуга  народу»    одного кандидата  Мислицького Олександра Миколайовича  по БВО № 7;

- від МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  21 кандидата: Московщук Любов Георгіївну по БВО № 1, Дегтяр Тетяну Володимирівну по БВО № 1, Галебу  Олену Юліївну по БВО № 1, Маторіна Олександра Миколайовича по БВО № 1,Сіньковську Тетяну Йосипівну по БВО № 2, Агаркову Світлану Григоровну  по БВО № 2, Грабця Михайла Петровича  по БМО № 2, Надточей Світлану Володимирівну  по БВО № 3, Паладія Ігоря Вікторовича по БВО № 3, Рибаченка Олександра Олександровича по БВО №3,Богдан Валентину Дмитрівну  по БВО № 3,  Токарчука Олександра Іваноновича  по БВО № 4, Менчинську Наталю Володимирівну  по БВО № 4, Скрипника  Олександра Віталійовича  по БВО № 4, Дурневу Руслану Юріївну по БВО № 5, Аляб»єву Олену Станіславівну  по БВО № 5, Дронь Ларису Дмитрівну  по БВО№ 5 , Данілову Олену Валеріївну по БВО № 6, Гуцаленка Геннадія Івановича по БВО № 7, Лісіну  Ларису  Вікторівну  по БВО № 7, Богданцеву  Ніну  Петрівну  по БВО № 7.

- від Миколаївської регіональної організації політичної партії « Опозиційна платформа – за життя»   18 кандидатів : Артьомову  Людмилу  Петрівну  по БВО № 6, Білоіваненка Дмитра Володимировича по БВО № 1, Височина Олега Михайловича  по БВО № 1, Геворгяна Гургена Врежі  по БВО № 6,Грицан Світлану Анатоліївну по БВО № 3, Дарієнка Олександра Миколайовича по БВО № 4, Затишняка  Андрія Анатолійовича по БВО № 1, Коршунова Анатолія Сергійовича  по БВО № 2, Краснікова  Віктора Григоровича  по БВО № 4, Майдебуру Сергія  Федоровича  по БВО № 7, Маліцького  Іллю Івановича по БВО № 3, Маркевич Тетяну Василівну по БВО №7, Овчаренка Віктора  Віталійовича  по БВО № 5, Ординського  Леоніда Борисовича  по БВО № 6, Підборського  Романа  Григоровича  по БВО № 2, Уржуховську Наталію  Григорівну  по БВО № 2, Шмаленко Надію  Василівну по БВО № 2, Явтушенко Олену  Павлівну  по БВО № 1; 

   3. Надати копію цього рішення  та посвідчення кандидатів    в депутати Братської селищної ради на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року, не пізніше 30 вересня 2020року .

   4. Рішення про реєстрацію кандидатів  в депутати  Ьратської селищної ради на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  та веб – сайті Братської селищної ради не пізніше 30 вересня 2020,  в газеті «Перемога» до 01 жовтня 2020року.

  5. Передати відомості про реєстрацію кандидатів на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року,   до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 9 статті 229 Виборчого кодексу України.

 

Голова Братської територіальної

виборчої  комісії                                                                            Манжула М.П.

Секретар Братської територіальної

виборчої комісії                                                                             Маналакова Т.І.



« повернутися до списку новин