Братська селищна рада
Братський район, Миколаївська область

Про реєстрацію обраних депутатів Братської селищної ради Вознесенської району

     

Перші вибори депутатів  Братської селищної ради  25 жовтня 2020року

 

 

Братська селищна територіальна виборча комісія

 Вознесенського району Миколаївської області

 

ПОСТАНОВА

смт.Братське

« 14  » год. «30 » хв.

«13 » листопада   2020 року                                                                  №21

 

Про реєстрацію обраних депутатів

 Братської селищної ради Вознесенської району

 

  На виконання вимог частини  першої статті 89  Закону України « Про місцеві вибори»  , пунктами 1.3  статті 283  Виборчого кодексу України  Братська селищна територіальна виборча комісія  зареєструвала  від визнаних обраними, на підставі  Протоколу Братської  селищної територіальної виборчої комісії від 02 листопада 2020року  про результати голосування  з виборів  депутатів   Братської  селищної ради    22 заяви,  про реєстрацію депутатами  Братської селищної ради.

Керуючись статтями  25 і 89  Закону  України  « Про місцеві вибори» Братська  селищна територіальна виборча комісія  постановляє :

 

  1. Зареєструвати депутатами  Братської селищної ради 

            Багатомандатний виборчий округ №1

1

ЗАКОМІРНА  НАТАЛЯ  МИКОЛАЇВНА

2

ЗАТИШНЯК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

3

ВИСОЧИН ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

4

МОСКОВЩУК ЛЮБОВ ГЕОРГІЇВНА

            Багатомандатний виборчий округ №2

5

ПІДБОРСЬКИЙ РОМАН ГРИГОРОВИЧ

6

АГАРКОВА СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА

7

ГЕРАСИМЕНКО КОСТЯНТИН ГЕННАДІЙОВИЧ

           Багатомандатний виборчий округ №3

8

ПАЛАДІЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ

9

ШТОГРІН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

10

РЯБОВА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

11

МАЛІЦЬКИЙ ІЛЛЯ ІВАНОВИЧ

          Багатомандатний виборчий округ №4

12

ЦИМБАЛ КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА

13

ДАРІЄНКО  ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

14

ДАВИДОВИЧ АЛЬОНА ЛЕОНТІЇВНА

          Багатомандатний виборчий округ №5

15

ГУБАНОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

16

АЛЯБ'ЄВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА

17

ОВЧАРЕНКО ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ

          Багатомандатний виборчий округ №6

18

ОРДИНСЬКИЙ ЛЕОНІД   БОРИСОВИЧ

19

ГЕВОРГЯН  ГУРГЕН  ВРЕЖІ

         Багатомандатний виборчий округ №7

20

ШЕВЧЕНКО РОМАН  ІВАНОВИЧ

21

ЛІСІНА  ЛАРИСА ВІКТОРІВНА 

22

МИСЛИЦЬКИЙ  ОЛЕКСАНДР  МИКОЛАЙОВИЧ

 

 2. Рішення про реєстрацію депутатів Братської селищної ради  на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  та   веб – сайті Братської селищної ради не пізніше 16 листопада 2020.

 

 

 

 

         Голова Братської  СТВК                ______________        Манжула М.П.

 

          Секретар Братської  СТВК ­­­­         ­­­­­­­­­­­____________   Маналакова Т.І.

 

 

 



« повернутися до списку новин