Братська селищна рада
Братський район, Миколаївська область

Виконавчий комітет Братської селищної ради VІІ скликання

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, місце роботи

1.

Кравець Єгор Іванович

голова селищної ради, голова виконавчого комітету

2.

Козиревич Дмитро Павлович

керуючий справами, секретар виконавчого комітету

3.

Агаркова Світлана Григорівна

секретар ради, член виконавчого комітету

4.

Грохович Павло Миколайович

начальник фінансово-господарського відділу, член виконавчого комітету

5.

Логвіненко Віктор Олексійович

інспектор з питань благоустрою, член виконавчого комітету

6.

Височанська Тетяна Володимирівна

директор комунального підприємства «Братський ринок», член виконавчого комітету

7.

Рябоха Володимир Сергійович

керівник комунального підприємства «Братський водоканал», член виконавчого комітету

8.

Агарков Микола Іванович

начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій Братської районної державної адміністрації, член виконавчого комітету

9.

Турчевський Сергій Григорович

начальник 10 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, член виконавчого комітету

10.

Осипенко Іван Вікторович

старший майстер Братської дільниці газорозподілу Первомайського ВзЕГГ ПАТ «Миколаївгаз», член виконавчого комітету

11.

Токарчук Володимир Олександрович

головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, член виконавчого комітету

12.

Меріков Олександр Петрович

начальник відділу у Братському районні Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, член виконавчого комітету

13.

Григораш Людмила Миколаївна

старша медична сестра Братської центральної районної лікарні, член виконавчого комітету

14.

Фабриков Іван Володимирович

Начальник сектору провенції Братського відділу поліції ГУНП у Миколаївській області, член виконавчого комітету